Kurumsal

1992 yılında Zeki YAVAŞ ve Bilal YAVAŞ tarafından kurulan YENİÇAĞ ELEKTRİK JENERATÖR HİZMETLERİ, eriştiği müşteri portföyü ve alanındaki tecrübe ile belediye, zincir mağaza, kurumsal şirketlere sözleşmeli periyodik bakım, satış, kiralama ve servis hizmetleri vermektedir.

Kuruluş tarihinden bugüne en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştıran, jeneratör ve genel elektrik konularında yetişmiş deneyimli personellerimiz ile 7 GÜN 24 SAAT hizmet veren firmayız. Hedefimiz sizlerin destekleri ile daha iyi ve daha kaliteli hizmeti sizlere sunmaktır.

Türkiye’de ki önemli jeneratör firmaları arasında yer alan YENİÇAĞ ELEKTRİK JENERATÖR HİZMETLERİ inşaat, petrol, maden, gıda, sağlık, eğlence, telekom, marin ve bir çok sanayi sektörüyle kamu kurum ve kuruluşlarının kesintisiz enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Jeneratör Tamirat –Elektrik Panoları – Bobinaj-Jeneratör Yedek Parça-Periyodik Bakım işlerinizde satış ve servis olarak en iyi hizmeti vermeye söz veriyoruz.

YENİÇAĞ ELEKTRİK JENERATÖR HİZMETLERİ Koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, son teknoloji ürünlerini kullanarak, satış öncesi ve sonrası verilen hizmetlerde zaman ile yarışarak , yaratıcı ve yenilikçi düşüncelerle ve sürekli ulaşılabilir olarak pazara sunulan ürünlerin müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmesi göz önünde bulundurarak sürekli iyileştirme hedefi kapsamında yaptığı modernizasyon çalışmalarıyla kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltmektedir.

Size değerli müşterimize hizmet vermekten onur ve mutluluk duymaktayız.